Wyświetl pojedynczy post
re_set
Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 20.05.2009, 23:20
Panowie (i Panie, jesli jakies tu sa),
jako, ze powoli zaczynam realizowac marzenia o wlasnym motocyklu, uznalam, ze pora zainteresowac sie prawem jazdym- poleccie mi prosze dobra szkole w Krakowie, gdzie mozna zrobic kurs kat. A (najchetniej jeszcze w miare rozsadna cenowo).
I jeszcze pytanie- czy majac prawo jazdy kat B musze uczeszczac na czesc teoretyczna w calosci? Bo czasu u mnie jak na lekarstwo, a i sale wykladowe powoli mnie odrzucaja, wiec wolalabym uniknac koniecznosci uczenia sie, co oznacza czerwony znak z bialym prostokatem itp
Odpowiedz cytując