mialam dwukrotnie takie znieczulenie, zadnych atrakcji opisanych przez Ciebie- na szczescie- nie mialam... po drugim zabiegu przez chwilke (doslownie, bo chyba z 5 minut) pojawily sie przemijajace problemy ze wzrokiem i sluchem (nic nie widzialam, nic nie slyszalam

), ale to chyba dlatego, ze za szybko wstalam.
zdrowia!