Pysio masz taki ladny podpis a piszesz posty o dupie marynie, gdzie tu ses i logika.
Na oprawy z trybuny D jest ciezko uzbierac wieksza kwote a Ty chcesz na tranfery kasy od ludzi.
Wes pod uwage ze Krakow nie sama Wisla zyje. Sa ludzie ktorzy sport maja gleboko tam gdzie slonce nie dociera