Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9860
Stary 20.05.2009, 21:08
pysio napisał(a):Wyświetl post
w Krakowie jest ponad 800 000 mieszkańców, gdyby średnio każdy wpłacił na konto Wisły 4,50zł uzbierałaby się kwota na Nowaka...

a znając życie, niektórzy wpłaciliby więcej, więc może i na Jodłowca by starczyło

to może ja podam konto:

34 1090 1662 0000 0001 0644 5384

w tytule przelewu proszę napisać, czy kasa idzie na Nowaka czy Jodłowca! gdy uzbiera się odpowiednia suma, kupię ich i oddam Cupiałowi
Pysio masz taki ladny podpis a piszesz posty o dupie marynie, gdzie tu ses i logika.
Na oprawy z trybuny D jest ciezko uzbierac wieksza kwote a Ty chcesz na tranfery kasy od ludzi.

Wes pod uwage ze Krakow nie sama Wisla zyje. Sa ludzie ktorzy sport maja gleboko tam gdzie slonce nie dociera
,
Odpowiedz cytując