Wyświetl pojedynczy post
Stavanger
Senior Member
 
Od: 05.2009
Skąd: Z plaży :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9859
Stary 20.05.2009, 21:03
A ja wciąż się zastanawiam, dlaczego w przypadku braku pieniędzy na znaczące transfery, nie sięgamy po młodych zawodników z drużyny Młodej Wisły? Tam młodzi chłopacy grają całkiem dobrą piłkę i dają rokowania na przyszłość. Nie mam nic do sprowadzania Brazylijczyków, ale niech to będą zawodnicy pokroju Marcelo, a nie Beto.



Odpowiedz cytując