|
A ja wciąż się zastanawiam, dlaczego w przypadku braku pieniędzy na znaczące transfery, nie sięgamy po młodych zawodników z drużyny Młodej Wisły? Tam młodzi chłopacy grają całkiem dobrą piłkę i dają rokowania na przyszłość. Nie mam nic do sprowadzania Brazylijczyków, ale niech to będą zawodnicy pokroju Marcelo, a nie Beto.
|