SkMk napisał(a):

|
Dokładnie. Można ich nienawidzić, ale z przykrością trzeba powiedzieć, że my o takiej liczbie w środku tygodnia możemy pomarzyć. Na chwilę obecną w tej dziedzinie kibicowania Lech jest dla nas nieosiągalny. Przykre...
|
... ale prawdziwe.
I nie trzeba było finału PP by się o tym przekonać.
Widzimy to na codzień od dawna - od wyjazdów na Legię do Warszawy po Wodzisław czy inne Gliwice.