Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#813
Stary 20.05.2009, 20:35
SkMk napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Można ich nienawidzić, ale z przykrością trzeba powiedzieć, że my o takiej liczbie w środku tygodnia możemy pomarzyć. Na chwilę obecną w tej dziedzinie kibicowania Lech jest dla nas nieosiągalny. Przykre...
... ale prawdziwe.
I nie trzeba było finału PP by się o tym przekonać.
Widzimy to na codzień od dawna - od wyjazdów na Legię do Warszawy po Wodzisław czy inne Gliwice.
Odpowiedz cytując