Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2421
Stary 20.05.2009, 19:10
Przecież Roger nie biega. W tej rundzie jakoś nie świeci....
a Rengifo... hmm jakby był taki dobry, to może strzeliłby choć z 10 bramek w ekstraklasie w tym sezonie?
Odpowiedz cytując