Wyświetl pojedynczy post
ja_ka_
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8038
Stary 20.05.2009, 19:01
1q2 napisał(a):Wyświetl post
To jest ciężka sprawa - Brożek tez miał krew a niby wszystko już gra - poza tym ,nie chciałbym Cię nadmiernie martwic ale warto zainwestować by w na prawdę dobrego fachowca(w sensie pełnej diagnozy), bo po kumplu wiem że może być tak że 2 lekarzy -2 różne diagnozy a co gorsza obie złe.
Dokładnie: pierwszy lekarz zrobił usg i mówił że tylko naciągnięte i kazał używać maści wygrzewające, drugi zrobił usg i powiedział że natychmiast artroskopia a przed nią kazał kolano tylko...chłodzić.
Po wszystkim byłem wczoraj u trzeciego...

Trochę zbagatelizowałem sprawę i teraz piłkę czy choćby bieganie mam z głowy :(
Odpowiedz cytując