hawkins napisał(a):

Niemożliwym jest, żebyśmy trafili na BATE! W trzeciej rundzie podobnie jak oni będziemy rozstawieni, więc trafimy na kogoś z grupy:
FC Salzburg
Kalmar FF
APÓEL
Stabæk IF
ŠK Slovan Bratysława
FK Ventspils
NK Maribor
Fimleikafélag Hafnarfjarðar
FC Inter Turku
Ekranas Poniewieże
Jeżeli ich przejdziemy, to zostanie 10 zespołów, z czego 5 będzie rozstawionych, tak więc trafimy na kogoś z:
Olympiakós SFP
SK Slavia Praga
FK Partizan
Maccabi Hajfa/Hapoel Tel-Awiw
NK Dinamo Zagreb
Wyobraźcie sobie - trafić na Izrael w ostatniej rudzie... 5:0 u siebie i Champions League nasze
|
Z 3 ciej rundy najgorzej to chyba APOEL lub Salzburg
Z 4 -tej Olimipakos,ale tu kazdy wie o co gra i kazdy bedzie sie wzmacniac by wykorzystac szanse
Z naszym szcesciem trafimy pewnie na zespoly ktore napisalem wyzej ..
P.S Jeszce Ligi nie wygralismy ....