Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 20.05.2009, 19:00
hawkins napisał(a):Wyświetl post
Niemożliwym jest, żebyśmy trafili na BATE! W trzeciej rundzie podobnie jak oni będziemy rozstawieni, więc trafimy na kogoś z grupy:
FC Salzburg
Kalmar FF
APÓEL
Stabæk IF
ŠK Slovan Bratysława
FK Ventspils
NK Maribor
Fimleikafélag Hafnarfjarðar
FC Inter Turku
Ekranas Poniewieże

Jeżeli ich przejdziemy, to zostanie 10 zespołów, z czego 5 będzie rozstawionych, tak więc trafimy na kogoś z:
Olympiakós SFP
SK Slavia Praga
FK Partizan
Maccabi Hajfa/Hapoel Tel-Awiw
NK Dinamo Zagreb

Wyobraźcie sobie - trafić na Izrael w ostatniej rudzie... 5:0 u siebie i Champions League nasze


Z 3 ciej rundy najgorzej to chyba APOEL lub Salzburg

Z 4 -tej Olimipakos,ale tu kazdy wie o co gra i kazdy bedzie sie wzmacniac by wykorzystac szanse

Z naszym szcesciem trafimy pewnie na zespoly ktore napisalem wyzej ..

P.S Jeszce Ligi nie wygralismy ....
WISŁA KRÓLOWA POLSKI