Wyświetl pojedynczy post
Eustachy
Senior Member
 
Od: 01.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2416
Stary 20.05.2009, 16:42
Ja zawsze twierdzilem, ze Majewski to przereklamowaniec (zwlaszcza na tym forum) i pomalu wychodzi na moje.
Chociaz z pewnoscia stac go na nieco lepsza gre niz ta mega-padaka, ktora pogrywa od dluzszego czasu i byc moze kiedys jeszcze wroci do skladu Polonii czy jakiegos innego sredniaka ligowego.
Odpowiedz cytując