|
Ja zawsze twierdzilem, ze Majewski to przereklamowaniec (zwlaszcza na tym forum) i pomalu wychodzi na moje.
Chociaz z pewnoscia stac go na nieco lepsza gre niz ta mega-padaka, ktora pogrywa od dluzszego czasu i byc moze kiedys jeszcze wroci do skladu Polonii czy jakiegos innego sredniaka ligowego.
|