Wyświetl pojedynczy post
Salamanca
Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1251
Stary 20.05.2009, 16:12
EJ SLUCHAJCIE JESLI CHCECIE OGLADNAC NAJBLIZSZY MECZ WISLY Z LECHIA NA SOPCASIE TO MUSICIE ZAGLOSOWAC TUTAJ NA OPCJĘ 3 ... NA RAZIE NIESTETY WYNIK ANKIETY JEST NIEKORZYSTNY DLA NAS I JEZELI NIE ZAGLOSUJECIE I NIE NAMOWICIE INNYCH DO ODDANIA GLOSOW - PRZEGRAMY TO I TRANSMISJI Z MECZU NI BEDZIE . PUSZCZA LEGIE I LECHA ... A TEGO CHYBA NIE CHCECIE

GLOSUJCIE NA OPCJE 3 ! TRZEBA POKAZAC TYM BURAKOM I OSZUSTOM Z WARSZAWY I POZNANIA ILE NAS JEST

LINK: http://soccerlive.i-fora.net/viewtopic.php?p=32582
Odpowiedz cytując