Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
till
Member
Od: 05.2007
Offline
#
2568
20.05.2009, 15:24
po tych wszystkich zdjęciach jakie były zamieszczone gdy ten dźwig był rozłożony na maxa, to Nasza wersja jakiegoś ogromnego wrażenia nie robi
till
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do till
Znajdź inne posty napisane przez till