Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
wojteknh94
Junior Member
Od: 03.2009
Skąd: Nowa Huta Centrum
Offline
#
2566
20.05.2009, 13:51
El'kabat
napisał(a):
http://www.krakow.pl/kamera/wisla/
kamera
nie wiem czemu ale mi ta kamerka nie hula:( caly czas czarny ekran i przycisku "play" sie nie da nascisnac..:((
http://www.komukibicujesz.pl/wisla.php
wojteknh94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojteknh94
Znajdź inne posty napisane przez wojteknh94