Wyświetl pojedynczy post
wojteknh94
Junior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Nowa Huta Centrum

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2566
Stary 20.05.2009, 13:51
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
http://www.krakow.pl/kamera/wisla/ kamera
nie wiem czemu ale mi ta kamerka nie hula:( caly czas czarny ekran i przycisku "play" sie nie da nascisnac..:((
Odpowiedz cytując