do wszystkich co popadli w hurraoptymizm: Jeszcze ligi nie wygraliśmy!
I na razie to sie skupmy na Lechii i Śląsku.
a tak btw to te druzyny z pierwszej rundy to = anonimowość x) No chyba, że Glentoran, jakże dobrze nam znany, jakże miło wspominany .. ^^
I o wzmocnieniach tez nie mówmy (po pierwsze to nie ten temat

) bo w dużej mierze zależy to od awansu do kolejnej rundy (nawet jeśli nie LM, to LE). Z tego co podał
orzeu, to na I i również II rundę myślę, że wzmocnień raczej nie potrzeba :]