Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#143
Stary 20.05.2009, 12:27
do wszystkich co popadli w hurraoptymizm: Jeszcze ligi nie wygraliśmy!
I na razie to sie skupmy na Lechii i Śląsku.
a tak btw to te druzyny z pierwszej rundy to = anonimowość x) No chyba, że Glentoran, jakże dobrze nam znany, jakże miło wspominany .. ^^
I o wzmocnieniach tez nie mówmy (po pierwsze to nie ten temat ) bo w dużej mierze zależy to od awansu do kolejnej rundy (nawet jeśli nie LM, to LE). Z tego co podał orzeu, to na I i również II rundę myślę, że wzmocnień raczej nie potrzeba :]
Krakowska Wiślaczka!