Wyświetl pojedynczy post
killabeez
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#142
Stary 20.05.2009, 11:55
Panowie, może najpierw zdobądźmy mistrza, a dopiero potem zastanawiajcie się na kogo trafimy w eliminacjach do LM? Tym bardziej, że już w trzeciej rundzie będzie parę ekip, z którymi może być ciężko, natomiast te rozstawione w IV rundzie - nie chce mi się wierzyć, że ludzie nimi zarządzający nie wydadzą w lecie sporych pieniędzy na wzmocnienia mając tak ogromną szansę na wejście do rozgrywek grupowych ( w którym koszty transferów zwrócą im się szybciej niż można sobie wyobrazić). Jeśli zdobędziemy mistrza to dostać się do LM na pewno będzie cholernie ciężko. Jestem optymistą, ale nie przesadzajmy z gadkami typu - "tak łatwo jeszcze nie było" czy "tych cieniasów zlejemy na stojąco".