|
Senior Member
Offline
|
#2558

20.05.2009, 09:31
|
leszekm napisał(a): 
|
- Rozmawiałem z radnym ze Lwowa. Jego zdaniem Kraków jest najlepiej przygotowany teraz, ale Lwów będzie lepiej w 2012 r. i UEFA to wzięła pod uwagę - mówił Stanisław Rachwał (PiS). - Zostanie nam najbrzydszy stadion ze wszystkich powstających na mistrzostwa, taki, że po jego wybudowaniu można byłoby go zacząć wyburzać - powiedział przewodniczący Komisji Paweł Bystrowski (PO).
|
Po prostu śmieszne.
|
|