Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 20.05.2009, 08:11
Cytat:
Strzelic na 1:0 i kontrolowac wyniki z Wroclawia i Warszawy. Jesli - daj Bog - tam grajace ofiary losu z podium przegrywac beda - dac sobie wbic gola lub 2.
Najgłupsza rzecz jaką ostatnio słyszałem. Wygrać, i wbić im z 2-3 bramki i już. Lech ma zapędy na strzelanie bramek w 90 + minutach. Lechia jak nie potrafiłą wygrywać meczy i grała piach, to żegnamy. Przyjażń, przyjaźnią, ale najważniejszy jest tytuł
Nikt nie mówi, że łatwo będzie ze
Sląskiem, a jak Legia i Lech stracą punkty, to lepiej żebyśmy wygrali, to będziemy mieli zapas punktowy, gdyby padł remis
Wszyscy grają o 17, więc trudno bedzie kontrolowac spotkania w Warszawie i Wrocławiu
Odpowiedz cytując