Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#140
Stary 20.05.2009, 05:54
tofik napisał(a):Wyświetl post
Gdyby tak było, to właściciel nie wywierałby presji na trenera. A jest tak, że nadal wymaga sporo. Przecież w pewnym momencie praca Skorży wisiała na włosku. No chyba, że to była zręczna manipulacja mediów.
Skorża ma spory kredyt zaufania u Boguslawa Cupiała po tym w jakim stylu z drużyna bedącą w głebokim dołku zdobył majstra a że wyścigi i śrubowanie rokordowo wysokich nakładów pienięznych staneły w miejscu lub uległy normalizacji to znak że czas by w określonych realiach radził sobie zarząd i kierownictwo spółki .
A co do dywagacji w temacie potencjalnych rywali mimo wszystko trzeba poczekac i nie napalac sie tak bardzo na to mistrzostwo bo od tego dzielą nas conajmniej aż dwie kolejki .
Ostatnio edytowane przez kohprzem'68 : 20.05.2009 o godz. 06:04.

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."