Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
2554
20.05.2009, 05:44
Jeżeli chodzi o bilety to :
1) ceny zostaną na 100% obniżone.
2) muszą wprowadzic bardzo duże zróznicowanie cenowe - bedzie pewnie kilkanaście różnych cen + duża ilość zniżek.
3) Duży nacisk na karnety - będą jeszcze tańsze !
jerry1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jerry1990
Znajdź inne posty napisane przez jerry1990