Belzebub napisał(a):

Żeby zapelnić stadion ceny powinny maksymalnie wynosić, na:
D,E = 20 zloty mecze +10 zl TOP
wszystkie narozniki= 25 + 10zl TOP
C = srednio 30 zl + 10zl TOP
A i B= srednio 35 + 10 zl TOP
|
25 zł na narożniki to skandaliczna cena 10 zł powinno tam być a z resztą się zgadzam
