arth_ur napisał(a):

Ty za duzo czasem nie wypiles dzis ?

Nasz stadion jest z ewnatrz jakies 20-30 lat za tym co pokazujesz, podswietlenie u gory przy dachu, oszklenie wokol trybun... my mozemy o tym pomarzyc. Prawda o naszym stadionie jest krotka - architektoniczny gniot z dobra funkcjnalnoscia tylko dzieki temu ze Obtulowicz dostal jakas pomoc od jakis tam ekspertow.