Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2549
Stary 19.05.2009, 22:45
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
I gdyby ktoś nie wiedział to stadion Legi był wzorowany na tym projekcie - http://stadiony.net/stadium.php?s=179 Zobaczcie sobie jak on z zewnątrz wygląda. Dla mnie szału nie ma.
Ty za duzo czasem nie wypiles dzis ? Nasz stadion jest z ewnatrz jakies 20-30 lat za tym co pokazujesz, podswietlenie u gory przy dachu, oszklenie wokol trybun... my mozemy o tym pomarzyc. Prawda o naszym stadionie jest krotka - architektoniczny gniot z dobra funkcjnalnoscia tylko dzieki temu ze Obtulowicz dostal jakas pomoc od jakis tam ekspertow.
Odpowiedz cytując