Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 19.05.2009, 22:42
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Ktoś tam pisał o R1. Uher z ironią odniósł się do "mojej" GS 500..

Ale chyba mimo wszystko jestem trochę myślącym człekiem i na początek wolę "aveo", niż prawdziwego ścigacza, na którym pierwszy wypadek będzie od razu ostatnim. Wydaje mi się, że na początek właśnie coś takiego turystycznego powinienem wybrać. Oczywiście myślę o używce, ale mam nadzieję, że za dwa, trzy sezony zakupię coś prawie nowego - np. rocznego.

Widzę, że kilku jeżdżących się już ujawniło, co bardzo mnie cieszy. Powiedzcie zatem w co z ubraniowego sprzętu warto zainwestować na początku? Bo cały ekwipunek to trochę za duży wydatek ot tak. Więc chciałbym listę najpotrzebniejszych rzeczy stworzyć i systematycznie wykreślać z niej rzeczy
Skoro jak sam mówisz chcesz zacząć od mniejszej pojemności (i słusznie) to na razie nie kupuj nie wiadomo czego. Zwykła kurtka motocyklowa, rękawice, bardzo dobry kask i chyba tyle.
Nie pakowałbym się w specjalistyczne spodnie do tego i w żółw bo jak zaczniesz kupować cały pancerz ze skórzanym kombinezonem to Ci wyjdzie że więcej za to dasz niż za dobrą GS500 ). Takie moje zdanie
Odpowiedz cytując