QBAS napisał(a):

Ktoś tam pisał o R1. Uher z ironią odniósł się do "mojej" GS 500.. 
Ale chyba mimo wszystko jestem trochę myślącym człekiem i na początek wolę "aveo", niż prawdziwego ścigacza, na którym pierwszy wypadek będzie od razu ostatnim. Wydaje mi się, że na początek właśnie coś takiego turystycznego powinienem wybrać. Oczywiście myślę o używce, ale mam nadzieję, że za dwa, trzy sezony zakupię coś prawie nowego - np. rocznego.
Widzę, że kilku jeżdżących się już ujawniło, co bardzo mnie cieszy. Powiedzcie zatem w co z ubraniowego sprzętu warto zainwestować na początku? Bo cały ekwipunek to trochę za duży wydatek ot tak. Więc chciałbym listę najpotrzebniejszych rzeczy stworzyć i systematycznie wykreślać z niej rzeczy
|
Skoro jak sam mówisz chcesz zacząć od mniejszej pojemności (i słusznie) to na razie nie kupuj nie wiadomo czego. Zwykła kurtka motocyklowa, rękawice, bardzo dobry kask i chyba tyle.
Nie pakowałbym się w specjalistyczne spodnie do tego i w żółw bo jak zaczniesz kupować cały pancerz ze skórzanym kombinezonem to Ci wyjdzie że więcej za to dasz niż za dobrą GS500

). Takie moje zdanie