Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1420
Stary 19.05.2009, 21:35
Mam problem i pytanie... Mam zainstalowanego FM09 na kompie stacjonarnym, wszystko działa itd... Chce zainstalować grę na laptopa i wyskakuje mi że potrzebny jest keygen... Niestety miałem go zakupionego na spółke z 4 innymi osobami i każdy miał po1... Co teraz zrobić? Jest jakaś możliwość przeniesienia gierki z kompa stacjonarnego na laptopa? Ma ktoś może do udostępnienia darmowy keygen Pzdr
Odpowiedz cytując