Ja jeżdże, aktualnie jestem jedynie posiadaczem A1 kategorii, przez co śmigam na 125 cm3. Ale motory we krwi, zaliczyłem jedna klepe także już jakiśtam chrzest jest.
Czy ktoś z was jeździ na zlot motocyklowy do Zdyni koło gorlic w ostatni weekend sierpnia ? Takie sondowe pytanie, jeśli nie to polecam serdecznie, jako brat jednego z organizatorów
