Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 19.05.2009, 21:18
Jak dla mnie dobry motocykl na początek to np Kawasaki GPZ 500 - model którym ścigał się Maverick z F16 w TOP GUN (tam byla wieksza pojemnosc w sumie ) Suzuki wcześniej wywoływane do tablicy również dobry sprzęt do nauki, z tej samej półki mógłbym polecić również Kawasaki ER 5.

Jak dla mnie klasyką gatunku jest np Ducati Monster - dzwięk wydechu jest porażający oraz Suzuki Bandit, którego ubóstwiam zwłaszcza jeśli widzę w kolorze czarny mat z pługiem pod silnikiem )))

PS

Chwilowo bez motocykla.

Pozdro
Odpowiedz cytując