ja mam pytanie z dziedziny motoryzacji.
Przedwczoraj minął termin następnego badania technicznego auta. Co mam w takim wypadku zrobić? Czy po prostu jadę zrobić normalnie przegląd? Nie będą się czepiać że już minął termin

Proszę o szybką odpowiedź jeśli ktoś jest zorientowany.
Dzięki ziajam