Wyświetl pojedynczy post
a11
Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8021
Stary 19.05.2009, 21:10
ja mam pytanie z dziedziny motoryzacji.
Przedwczoraj minął termin następnego badania technicznego auta. Co mam w takim wypadku zrobić? Czy po prostu jadę zrobić normalnie przegląd? Nie będą się czepiać że już minął termin
Proszę o szybką odpowiedź jeśli ktoś jest zorientowany.

Dzięki ziajam
Powód: podziękowanie za odp.
Ostatnio edytowane przez a11 : 19.05.2009 o godz. 22:38.
Odpowiedz cytując