Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2540
Stary 19.05.2009, 20:02
Heban - dobrze mówisz, popieram. Z zewnątrz nasz stadion przecież nie będzie bylejaki. Całkiem dobrze wyglądają te niebieskie kolumny, nadaje naszemu stadionowi charakter.

Ogólnie powinniśmy chyba jakoś podziękować panu Majchrowskiemu za nasz stadion, bo jeszcze zanim była mowa o Euro, on poparł nas i dał pieniądze na budowę.
Moglibyśmy np. poskandować jego nazwisko i podziękować oklaskami.
Odpowiedz cytując