|
Heban - dobrze mówisz, popieram. Z zewnątrz nasz stadion przecież nie będzie bylejaki. Całkiem dobrze wyglądają te niebieskie kolumny, nadaje naszemu stadionowi charakter.
Ogólnie powinniśmy chyba jakoś podziękować panu Majchrowskiemu za nasz stadion, bo jeszcze zanim była mowa o Euro, on poparł nas i dał pieniądze na budowę.
Moglibyśmy np. poskandować jego nazwisko i podziękować oklaskami.
|