Temat
:
Motocykle i wszystko co z nimi związane.
Wyświetl pojedynczy post
stempek
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: z kondowni
Offline
#
11
19.05.2009, 17:06
mam nadzieje ze w sierpniu znajde chwilke czasu i zrobi sie prawko na kat A
z wodka nie wygrasz; ty ja w morde, a ona Cie o ziemie
stempek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do stempek
Znajdź inne posty napisane przez stempek