stempek napisał(a):

ja sie gibam od tygodnia Yamaha fazerką 600 ccm 100 KM 2006 rok
niby motorek turystyczny ale dosyc zwinny
|
Ja na fazerku 1000. Od jakichś 2 lat. Na "tylnym siedzeniu". Rewelacyjny motorek.
A, i zdaje się, że Fazer nie jest turystykiem

O ile się nie mylę, to zalicza się do sportowo-turystycznych
