Wyświetl pojedynczy post
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 19.05.2009, 17:00
stempek napisał(a):Wyświetl post
ja sie gibam od tygodnia Yamaha fazerką 600 ccm 100 KM 2006 rok

niby motorek turystyczny ale dosyc zwinny
Ja na fazerku 1000. Od jakichś 2 lat. Na "tylnym siedzeniu". Rewelacyjny motorek.


A, i zdaje się, że Fazer nie jest turystykiem O ile się nie mylę, to zalicza się do sportowo-turystycznych
Ostatnio edytowane przez Prezydentowa : 19.05.2009 o godz. 17:04.
Odpowiedz cytując