ja zamierzam zrobić kat.A
a tak to na nielegalu jeździłem po wsi i trochę po terenach podwiejskich
miałem pod sobą Y R6(2008rocznik) i Ninje ZX10. powiem że jazda motocyklem to sama przyjemność.
z tego co wstępnie się orientowałem to można kupić za 14 tys porządną maszynę. osobiście zakochany jestem w R6 i R1. Tak samo jak uwielbiam oglądać MotoGP i każdą inną klasę tak samo lubię pojeździć. Ale póki co na nie swoich motocyklach. Mam nadzieję że wkrótce się coś zmieni.