Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 19.05.2009, 15:56
Na szybkość to wolę na razie nie stawiać. Bo skończyć się to różnie może Ale o czymś takim jak na zdjęciu to rzeczywiście myślałem na początek:



Co do crossa to też mi po głowie chodzi, ale chyba jednak ta opcja nie zwycięży. Choć kto to wie..

Widzę, że na razie nikt nie chce się ujawnić i przyznać do miłości do jednośladów.. Więcej odwagi Panowie
Odpowiedz cytując