Na szybkość to wolę na razie nie stawiać. Bo skończyć się to różnie może

Ale o czymś takim jak na zdjęciu to rzeczywiście myślałem na początek:
Co do crossa to też mi po głowie chodzi, ale chyba jednak ta opcja nie zwycięży. Choć kto to wie..
Widzę, że na razie nikt nie chce się ujawnić i przyznać do miłości do jednośladów.. Więcej odwagi Panowie
