Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
thomasson
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Cieszyn/Těšín/Teschen
Offline
#
1991
19.05.2009, 14:47
el Nuero
napisał(a):
Skoro już jesteśmy przy byłych piłkarzach i sędziowskich pomyłkach, to ja pewnego arbitra za "pewną" pomyłkę jeszcze dziś kazałbym rozstrzelać bez sądu lub rzucić na pożarcie lwom
A konkretnie: Marek Penksa, nasz były "turbokrasnal" i jego gol w Atenach na 2:2, ukradziony przez Mike Riley'a. Szacunek dla Marka, pogarda dla nieuczciwego Anglika z gwizdkiem.
Do dziś gdy oglądając Premiership widzę że z gwizdkiem biega ta łysa pała to zaczynam go wyzywać...
A złodziej to najdelikatniejsze z tych wyzwisk
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez thomasson : 19.05.2009 o godz. 14:47.
W prosektorium najprzyjemniej jest nad ranem, gdy szrzeje za oknami pierwszy świt. W takim świetle całkiem ładnie wyglądają starsze panie, a i panom nie brakuje wtedy nic...
thomasson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do thomasson
Znajdź inne posty napisane przez thomasson