Grantar napisał(a):

|
Znów wracamy do nawoływania o kilka milionów na super transfery ...
|
Tylko w Twojej wybujałej wyobraźni.
A Cupiał w ostatnich latach klubu nie rozwijał i nie wzmacniał drużyny, tylko przeciwnie. Scuotung jak leżał tak nadal leży, bazy treningowej jak nie było dobrej, tak nadal nie ma.
Nie zrobiono nic by Wisła była należycie przygotowana na chwilę zmiany przepisów kw. do LM.
Nawiasem mówiąc - od kiedy dobre transfery i wydatki na nie, nie są każdemu klubowi świata potrzebne?