Wyświetl pojedynczy post
Krystian168
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: Czersk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#645
Stary 19.05.2009, 13:39
Lechia - Wisła 1:3

Skład: Pawełek - Singlar, Marcelo, Głowacki, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Diaz, Zieńczuk - Ćwielong, Paweł Brożek

Bramki: Paweł Brożek 2, Ćwielong

Zmiany: Łobodziński, Jirsak, Niedzielan