Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#644
Stary 19.05.2009, 13:21
Lechia 0:2 Wisła

Skład : Pawełek - Singlar - Marcelo - Głowacki - Piotr Brożek - Małecki - Sobolewski - Diaz - Zieńczuk - Paweł Brożek - Ćwielong

Bramki : Paweł Brożek x2

Zmiany : Łobodziński , Jirsak , Niedzielan.
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 19.05.2009 o godz. 17:51.
WISŁA TO MY !