Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
19dafi06
Member
Od: 05.2009
Offline
#
8001
19.05.2009, 11:30
czy terminarz Ekstraklasy na dwie ostatnie koljekibedzie tak z wygladał ze wszystkie mecze w soboty o 17? Jak tak to dla czeczgo?czy jeszcze ustalaja
19dafi06
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19dafi06
Znajdź inne posty napisane przez 19dafi06