Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 19.05.2009, 11:03
Jeszcze istotna sprawa jest to , że jeżeli mistrz Polski nawet odpadnie w tej IV rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów , to i tak ma gwarantowany udział w fazie grupowej Ligi Europejskiej (d.p UEFA)
Naprawde w tym roku mistrzostwo Polski nabiera dodatkowej wagi w kontekście udziału w europejskich rozgrywkach .
Ostatnio edytowane przez Mareq : 19.05.2009 o godz. 11:10.