Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2527
Stary 19.05.2009, 11:02
Zajmijcie się lepiej komentowaniem własnego stadionu a nie patrzcie na innych. Co z tego że trybuny Legii są jeszcze dalej ustawione niż nasze, to żaden argument, istotne jest to co u nas, a prawdą jest, że u nas będą i tak za daleko.
Odpowiedz cytując