AYALA napisał(a):

jeśli zawodnicy prowadzą niesportowy tryb zycia (balują,piją,palą) i to odbija sie na wynikach to taki lekki wpierd.. jest jak najbardziej zasłużony.
Biorą grube pieniądze za to zeby zasuwac przez 90 minut na boisku, muszą wiec dbac o siebie .Oni nie musza jechac zagranice i pracowac za tysiac Euro miesiecznie bo kilka razy tyle maja w Polsce, 1,5 godzinny trening, pod prysznic i do domu a nie na 8 czy 10 godzin do roboty.
|
Życzę Ci byś miał kiedyś pracodawcę, który w ten sposób będzie Cię rozliczał.
Kibic może na piłkarza gwizdać, może wywieszać transparenty i domagać się odsunięcia danego zawodnika od drużyny albo rozwiązania kontraktu. Niezadowolenie można wyrażać w cywilizowany sposób.