Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 19.05.2009, 10:09
A wyobrażacie sobie taką sytuację, Wisła awansuje do LM i nie będzie mogła grać na R22, to dopiero pech:/ Ale i tak chciałbym mówić o takim pechu jak już będzie