Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2524
Stary 19.05.2009, 10:01
Może nie będzie używany w 100% możliwości ale na pewno przemyślano na budowie jego angaż nic nie bój,wynajęcie takiego kolosa na pewno spooooro kosztuje
Na budowie stadionu Legii pracuje podobny i wcale nie unosi 600 czy 700 ton
Odpowiedz cytując