Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 19.05.2009, 09:57
no ale Bate to nie Barca.Najważniejsze żeby Brożek został chcociaż na eliminacje.W tym sezonie Lech grał bardzo dobrze w pucharach bo miał wielu młodych utalentowanych zawodników (Lewandowski,Stilic,Wilk).Teraz Biała Gwiazda też ma takich jak Małecki Cwielong czy Marcelo.Wierze że bedzie dobrze.W młodości siła !!!!
Ostatnio edytowane przez AYALA : 19.05.2009 o godz. 09:59.