Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2521
Stary 19.05.2009, 09:34
<>Umbro<> napisał(a):Wyświetl post
cjyba jeszcz spałes ja kto pisałes ten dzwig tyle wazy a nie ze tyle moze podniesc
Są nawet takie które unoszą 1250ton więc nasz i tak nie jest największy
Jutro wybiorę się porobić kilka zdjęć z jego stawiania bo to będzie coś wielkiego dosłownie
Odpowiedz cytując