Wyświetl pojedynczy post
Skrzat
Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 19.05.2009, 09:32
Myślę że jeśli zdobędziemy mistrza to naprawdę mamy duże szanse się dostać i myślę że Ciupał się coś nauczył i że da kasy.A i tak super opcja jest ta z 4 rundą gdzie idziemy do Ligi Europejskiej.No ale nie ma co gdybać na razie trzeba zdobyć mistrza.