|
Myślę że jeśli zdobędziemy mistrza to naprawdę mamy duże szanse się dostać i myślę że Ciupał się coś nauczył i że da kasy.A i tak super opcja jest ta z 4 rundą gdzie idziemy do Ligi Europejskiej.No ale nie ma co gdybać na razie trzeba zdobyć mistrza.
|