Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#126
Stary 19.05.2009, 09:29
i od BATE dostanie baty widziałem raz mecz BATE z jakimś średniakiem ligowym holenderskim, mecz sparingowy na obozie przygotowawczym, obydwa zespoły wyszły w najsilniejszych składach i BATE wygrał 4-1. Wiem, że to o niczym nie świadczy, bo obóz przygotowawczy itd, ale ten zespół to jedyny klub liczący się na Białorusi i finansowany profesjonalnie, to nie są chłopcy do bicia.