i od BATE dostanie baty

widziałem raz mecz BATE z jakimś średniakiem ligowym holenderskim, mecz sparingowy na obozie przygotowawczym, obydwa zespoły wyszły w najsilniejszych składach i BATE wygrał 4-1. Wiem, że to o niczym nie świadczy, bo obóz przygotowawczy itd, ale ten zespół to jedyny klub liczący się na Białorusi i finansowany profesjonalnie, to nie są chłopcy do bicia.