Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1989
Stary 18.05.2009, 23:34
Piłka nożna bez pomyłek sędziowskich moim zdaniem straciłaby swój urok.
Byłaby jak hokej
Ale to tylko moja subiektywna opinia.
Ps. Swoje zdanie o Frankowskim mam i zachowam je dla siebie, by nie wzbudzać niepotrzebnej dyskusji, ale przyznać trzeba, że bramka przedniej urody.
Odpowiedz cytując