Wojtas napisał(a):

|
Ciekawe co zrobi Orange Sport....zawsze dawali wszystkie mecze ale ta kolejka musi byc rozgrywana o jednej porze...pewnie zrezygnują wogole ,bo byla by u nich Multiliga le juz widze ze jest na C+ Sport.
|
Na OSport będą w głownym skupiać się na Cracovia - KSG, oraz Polonia - Lech (+ bramki z innych).
Do tego wszystkie mecze będą dostępne na kanałach "multi-IP" - nie wiem czy dobrze nazwę zapamiętałem - to jakaś ich usługa związana chyba bardziej z dostępem do TV przez sieć.
pozdrawiam