Wyświetl pojedynczy post
Leonardo_da_Vinci
Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1418
Stary 18.05.2009, 21:14
Panowie, proszę o pomoc! Podczas telefonicznej rejestracji gry natrafiam na taką rzecz- po wpisaniu auth key nie mam opcji "dalej" więc nie mogę dokończyć rejestracji... Do wyboru mam tam tylko opcję "wstecz". Proszę, pomóżcie. Z instalacją męczę się już cztery dni... Co mam robić?
Odpowiedz cytując