|
Panowie, proszę o pomoc! Podczas telefonicznej rejestracji gry natrafiam na taką rzecz- po wpisaniu auth key nie mam opcji "dalej" więc nie mogę dokończyć rejestracji... Do wyboru mam tam tylko opcję "wstecz". Proszę, pomóżcie. Z instalacją męczę się już cztery dni... Co mam robić?
|