Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
lukas19900
Member
Od: 07.2007
Offline
#
1438
18.05.2009, 21:03
orientuje sie ktos czy w sprzedazy od poniedzialku beda bilety na D wyliczylem ze Fc dostana 1091 doliczajac do tego Ślask moze byc ciezko jesli ktos sie orientuje prosze o odpowiedz z gory dziekuje
lukas19900
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukas19900
Znajdź inne posty napisane przez lukas19900