Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
lukas19900
Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1438
Stary 18.05.2009, 21:03
orientuje sie ktos czy w sprzedazy od poniedzialku beda bilety na D wyliczylem ze Fc dostana 1091 doliczajac do tego Ślask moze byc ciezko jesli ktos sie orientuje prosze o odpowiedz z gory dziekuje
Odpowiedz cytując