Wyświetl pojedynczy post
kuchara
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 18.05.2009, 14:53
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
Ty sie dobrze czujesz?
Miasto ma z siebie glupka robic w swiecie zeby sie na politykach odegrac, odegrac to sie mozemy na politykach w nastepnych wyborach.
a dobrze, dziekuje

poprostu mam nadzieje, ze Krakow odegra się na innych miastach z Polski i zgarnie swoja ofertą turystyczną wszystkich turystów i innych przybszów piłkarskich do Krakowa i praktycznie my zyskamy na tym najwięcej bez żadnej przebieraniny i błaznowania.

do tego potrzebna kampania reklamowa w całej europie na bardzo bardzo ogromną skalę która się zacznie tak na rok przed EURO 2012, czyli w 2011 roku... a może nawet już...

NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE MIASTO NIE GOŚCI EURO 2012
ZAPRASZA DO SIEBIE
Ostatnio edytowane przez kuchara : 18.05.2009 o godz. 14:55.
Odpowiedz cytując