saklak1906 napisał(a):

Ty sie dobrze czujesz?
Miasto ma z siebie glupka robic w swiecie zeby sie na politykach odegrac, odegrac to sie mozemy na politykach w nastepnych wyborach.
|
a dobrze, dziekuje
poprostu mam nadzieje, ze Krakow odegra się na innych miastach z Polski i zgarnie swoja ofertą turystyczną wszystkich turystów i innych przybszów piłkarskich do Krakowa i praktycznie my zyskamy na tym najwięcej bez żadnej przebieraniny i błaznowania.
do tego potrzebna kampania reklamowa w całej europie na bardzo bardzo ogromną skalę która się zacznie tak na rok przed EURO 2012, czyli w 2011 roku... a może nawet już...
NAJPIĘKNIEJSZE POLSKIE MIASTO
NIE GOŚCI EURO 2012
ZAPRASZA DO SIEBIE