Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6999
Stary 18.05.2009, 14:10
Tja , tylko ta 'głupota' funkcjonuje w dużej liczbie lig, na różnych zasadach - jeśli wolicie sytuacje że 5 kolejek do końca i jeden wielki ziew to ok.
A gadanie o rozwalaniu terminarza jest chyba niepoważne...30 kolejek i wszyscy wielce przemęczeni? - powiedz to Angolom co w ich 1 lidze grają 46 meczy w roku a potem jeszcze playofy.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując